Скейт — символ свободи

Що спільного між скейтом і громадянськими свободами?

Громадська організація «Skateistan» знайшла більше, ніж можна подумати! Адже саме скейтбординг допомагає розширити права і можливості молоді, а особливо жінок (яким навіть велосипеди заборонені!)

2007 рік став знаковим і для скейтбордиста Олівера Перковича, що відвідав Афганістан і був прикро вражений кількістю постраждалих дітей від конфлікту в країні, і для сотні дітей, для яких скейт стане кроком до іншого життя. Бо Олівер, не довго думаючи, стане засновником «Skateistan»!

«Skateistan» це не лише велетенський скейтпарк, це місце, куди можуть потрапити діти з усіх соціально-економічних умов, адже дітям дадуть житло і можливість взаємодіяти один з одним і своїми вчителями та вчительками.

Для дівчат скейт це свобода! Адже на ньому вони можуть вільно кататись, а отже і займатись спортом, і радіти життю. Більшість вважає, що жінкам освіта не потрібна, а тому багато сімей обмежує доступ доньок до їхнього права на здобуття освіти. Проте, «Skateistan» сповідує цінності рівності та захисту прав людини, а тому вони працюють і над можливістю надавати освіту дівчаткам.

Для когось скейт це атрибутика підлітків з кіно, для когось прикольне хобі, а для когось можливість кардинально змінити життя! 

Вам може сподобатись

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ