«Демократія» Кондолізи Райс

Про що книга і чому варто її прочитати

«Краще бути наївною, ніж цинічною», — подумала я собі.»

Кондоліза Райс — американська політикиня і дипломатка. У серпні 2004 року посіла перше місце в списку ста найвпливовіших жінок світу за версією журналу «Форбс». У 2006 році увійшла до списку найвпливовіших людей планети за версією журналу «Тайм». 

Кондоліза торкається самого початку, створення США та Конституції. «Засновники переймались тим, що воля народу може легко стати преференцією юрби. Тому демократичні інститути стали способом не лише обмежувати уряд, але й каналізувати людські пристрасті й інтереси.»

Книга також розповідає і про боротьбу України, Польщі, Росії, Кенії та Колумбія за стабільну демократичну рівновагу. Про те чи можуть навчити минулі події, чим вони були і є корисні для розвитку демократії; що зобов’язана давати демократія; чи дійсно індивідуальна свобода відступає на другий план?

І ось наша улюблена фраза у книзі: «Тому, можливо, громадянство найглибше проявляється у приватному просторі, де окремі громадяни або групи громадян перебирають на себе відповідальність один за одного. Це ж бо найміцніші стовпи стабільної демократії».

Турбуймося один за одного ❤️

Вам може сподобатись

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ