Джон Леннон

Про найвпливовіші пісні людини-легенди музики та символа 60-тих.

Джон Леннон був не лише музичною легендою, але й політичним активістом. «Imagine all the people living life in peace, you!»

JOHN LENNON – BOB GRUEN WALLS AND BRIDGES UNPUBLISHED PHOTOS.

У пісні «Imagine» (разом з Йоко Оно) виражені всі думки Леннона про те, як повинен бути влаштований світ. «Imagine» — найвидатніший гімн миру й ода ідеалізму, але також і про кохання. Джон згадує бажання людей літати — «так, ми не одразу навчилися це робити, але спочатку хтось мав це уявити». 

Початком політичної активності була пісня «Revolution».

Ще однією політичною піснею, написаної для альбому The Beatles стала «Come Together». У цей час Леннон уже зайняв цілком певну позицію — він виступав за мир в усьому світі, і навіть повернув королеві Орден Британської Імперії — на знак протесту проти зовнішньої політики країни.

Леннон проповідував ідеї рівності й братерства людей, миру, волі. Це зробило його іконою хіпі й одним із найзначніших громадських діячів 1960-тих – 1970-тих.

«Give Peace a Chance» — пісня Джона Леннона, яку постійно співали хіпі. У 1969 році пройшла знаменита постільна акція протесту Джона Леннона і Йоко Оно. Під час неї вони говорили про мир у всьому світі з журналістами. Джон написав цю пісню, за деякими даними, під враженням від цієї акції.

Слухати DEMOCRATIC PLAYLIST від ЙОДА: 

Spotify

YouTube

MusicApple Music

Вам може сподобатись

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ