Сесія з напрацювання інклюзивної політики Молодіжних рад

Запрошуємо представників та представниць молодіжних рад на 4-денну сесію з напрацювання інклюзивної політики 18-21 квітня у м. Львів. Будемо творити демократичні інституції в Україні разом

Гідність людини, доступність, рівність та інклюзивність


— ключові принципи для будь-якої інституції у розвинутій демократії. Аби вони реально відображалися у роботі органів державної влади та місцевого самоврядування необхідні не лише пандуси (як інфраструктурна складова доступності), а також включеність усіх груп у планування діяльності інституцій та участь у прийнятті рішень. Бо лише в інклюзивному середовищі враховуються інтереси усіх груп. Тому ГО «ЙОДА» започатковує новий та важливий для нас проєкт з підвищення інклюзивності молодіжних рад.

Чому Молодіжні ради?


Ми віримо, що молодь через молодіжні ради як консультативно-дорадчий орган, здатна якісно впливати на розвиток інклюзії, рівності та доступності на місцевому рівні. В межах проєкту разом з представниками/цями молодіжних рад та та молоді з інвалідністю ми розробимо єдиний документ з рекомендаціями «як стати та бути інклюзивними», а ще допоможемо експертним супроводом з імплементації документа у практичну діяльність.

Деталі сесії

Хто може взяти участь?
➣ молодь з інвалідністю віком 18-35 років;
➣ представники та представниці молодіжних рад, які перебувають на керівних посадах. Від однієї молодіжної ради може бути лише один представник/ця.

Кількість місць обмежена. До участі в сесії буде відібрано 20 осіб.

Інклюзивність


➣ організатори забезпечують інклюзивні номери у готелях та доступні приміщення/готель тощо;
➣ за необхідності, організатори забезпечують додаткові трансфери;
➣ за необхідності, можлива участь разом із супроводжуючою особою.

Де і коли?


Місто Львів, 18-21 квітня, 2024 року (з 10:00 до 18:00).
Деталі програми та точне місце проведення будуть повідомлені при підтвердженні реєстрації. Сесія відбудеться в офлайн-форматі з дотриманням усіх безпекових норм. Організатори забезпечують проживання, харчування, а також відшкодовують транспортні витрати в межах України.

На сесії ви…


➣ глибше зрозумієте рівень інклюзії для молоді на місцевому рівні;
➣ сформуєте бачення розвитку інклюзивності молодіжної ради;
➣ розробите чіткі та практичні рекомендації та робочу політику молодіжної ради;

Головним результатом сесії стане фіналізований разом з експертами робочий документ з розвитку інклюзивності в роботі Молодіжних рад.

Після сесії


Ми укладемо меморандум про співпрацю та впродовж місяця ГО «ЙОДА» з експертами/ками супроводжуватиме членів/кинь молодіжних рад в імплементації політики інклюзивності.

Для участі у сесії необхідно заповнити реєстраційну форму до 29 березня 23:59. Повідомлення про результати відбору надійде вам на вказану у реєстраційній формі електронну адресу не пізніше 2 квітня.

Вам може сподобатись

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ

КОНТЕНТ

ТЕКСТИ

ФІЛЬМИ

СЕРІАЛИ

МУЗИКА

КНИГИ

ПОДКАСТИ